WebTalks: Nowości od Amazona i iTunes w Polsce (wideo)

28 września Amazon zaprezentował w Nowym Jorku swój nowy tablet, który będzie kosztował jedyne 199 dolarów. Kindle Fire ma stać się alternatywą dla droższych iPadów. Prezes firmy zaprezentował także odnowione wersje e-czytników. Kindle Touch został wzbogacony o funkcję dotykowej obsługi. Ma kosztować 99 dolarów i wejść na rynek wraz z Kindle Fire, czyli 21 listopada bieżącego roku. Zmieni się również cena starych e-czytników Kindle.

Prowadzący rozmawiają również na temat sklepu iTunes, z którego można już korzystać w Polsce. Polski iTunes oferuje na razie tylko muzykę, a ceny utworów raczej nie zadowalają użytkowników. Przelicznik waluty, jaki stosuje Apple, sprawia, że często znacznie bardziej opłaca się kupić płytę CD.

W odcinku można także zobaczyć relację z konferencji Intelligence in Business, zorganizowanej w Warszawie w dniach 22-23 września, która była spotkaniem dyrektorów i managerów odpowiedzialnych za zarządzenie relacjami i komunikację z klientem w największych firmach w Polsce.

Obejrzyj poprzednie odcinki WebTalks

Obejrzyj inne programy telewizji internetowej Webshake.tv

Article source: http://di.com.pl/news/40675,1,0,WebTalks_Nowosci_od_Amazona_i_iTunes_w_Polsce_wideo.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *