iPhone 5 i iPad Mini będą miały wspólną premierę 12 września

Według serwisu iMore Apple podczas konferencji zorganizowanej dokładnie 12 września zaprezentuje nam dwa nowe „jabłkowe” gadżety: smartfon iPhone 5 (o ile będzie się tak nazywał, co biorąc pod uwagę nowego iPada nie jest wcale takie pewne) i tablet iPad Mini. Pierwszy z nich powinien trafić do rąk konsumentów dziewięć dni później, czyli 21 września.

Serwis przekonuje również, że wraz z wspomnianymi urządzeniami będziemy także mieli okazję zapoznać się z nowej generacji iPodem Nano.

Czy serwis iMore ma rację przekonamy się niedługo przed faktyczną premierą gadżetów, kiedy to Apple prześle do dziennikarzy zaproszenia na konferencję. W każdym razie wspomniane terminy nie odbiegają zbyt daleko od daty premiery iPhone’a 4S, która miała miejsce w połowie października.

iPhone 5 i iPad Mini

O tych dwóch urządzeniach spekuluje się od miesięcy. Według niepotwierdzonych informacji pierwsze z nich oferować ma m.in. większy ekran i mniejsze 19-pinowe złącze dokujące. Drugie z kolei ma dysponować 7,85-calowym wyświetlaczem i skutecznie konkurować m.in. z tabletem Google Nexus 7.

Więcej na ich temat znajdziesz w artykułach:

iPhone 5: wszystkie spekulacje w jednym miejscu
Apple przygotowuje się do premiery mniejszego tabletu

Article source: http://pcworld.feedsportal.com/c/34536/f/632104/s/21e8240e/l/0L0Spcworld0Bpl0Cnews0C3845180CiPhone0B50Bi0BiPad0BMini0Bbed0Bmialy0Bwspoln0Bpremiere0B120Bwrze0Bnia0Bhtml/story01.htm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *