Android Jelly Bean trafia na tablety Asusa

  • Asus Transformer Prime to jedno z najoryginalniejszych urządzeń na rynku. Czy ten nietypowy tablet z dołączaną klawiaturą ma szansę podbić serca konsumentów? Odpowiedź w poniższym tekście. więcej »

Póki co – update dostępny jest tylko i wyłącznie na terytorium Stanów Zjednoczonych, gdzie cały ambaras ma potrwać jeszcze co najmniej przez trzy doby (dotyczy to tylko i wyłącznie modelu TF201, aktualizacja Infinity jeszcze nie ruszyła). Na razie nie wiadomo kiedy uaktualnienie dotrze do Europy, ale skoro już w ogóle się pojawiło – trudno przypuszczać, by miała być to kwestia więcej niż kilku, może kilkunastu dni.

Co ważne, ze względu na utratę wsparcia dla technologii Adobe Flash, update nie będzie obowiązkowy. Jego wdrożenie ma być ponoć w pełni zależne od właściciela danego egzemplarza urządzenia.

Article source: http://interia.pl.feedsportal.com/c/34004/f/625109/s/23eca4e5/l/0Lnt0Binteria0Bpl0Cnews0Candroid0Ejelly0Ebean0Etrafia0Ena0Etablety0Easusa0H18472870Tutm0Isource0FRSS0Gutm0Imedium0FRSS0Gutm0Icampaign0FRSS/story01.htm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *