Windows 8.1 usprawni aplikację Aparat


Do Sieci co jakiś czas wyciekają kolejne kompilacje najnowszego systemu Microsoftu, Windows 8.1 (nazwa kodowa Blue), stanowiącego najprawdopodobniej rozbudowaną aktualizację Windows 8. Z dotychczasowych testów wynika, że zaoferuje on wiele usprawnień, w tym być może nawet widoczny przycisk Start, do którego tęskni tak wielu użytkowników „ósemki”.

Udostępnione w Sieci najnowsze zrzuty ekranu Blue potwierdzają, że wspomniane usprawnienia obejmą również aplikację Aparat:

Zobacz również:

Po aktualizacji zaoferuje ona nowy design, mający ułatwić obsługę użytkom „okienkowych” tabletów. Będą oni mogli szybko przełączać się pomiędzy trybem kamery i aparatu oraz łatwo ustawiać czas dla zdjęć wykonywanych automatycznie. Na dole aplikacji pojawi się też przycisk „wyślij opinię”, co może oznaczać, że Microsoft planuje w najbliższych miesiącach po premierze Windows 8.1 udostępnić kolejne „fotograficzne” usprawnienia.

Na koniec warto dodać, że pierwsza publiczna beta Windows 8.1 zostanie być może zaprezentowana oficjalnie już w czerwcu podczas konferencji TechEd 2013.

Article source: http://www.pcworld.pl/news/389826/Windows.8.1.usprawni.aplikacje.Aparat.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *