Social Enterprise, czyli media społecznościowe w służbie biznesu.

Arkadiusz Chłopik, ekspert ds. marketingu z 8-letnim doświadczeniem w branży nowoczesnych technologii to jeden z prelegentów na konferencji SocialMediaStandard. Dzięki Jego wystąpieniu będziesz mógł dowiedzieć się więcej na temat Social Enterprise.

<!– –>

Media społecznościowe rozwinęły i zoptymalizowały proces komunikowania się grup. Specjalnie dedykowane aplikacje zastępują tradycyjne rozwiązania HR, BOK, Sales Support i wiele innych. Pełne wykorzystanie korzyści płynących z ich implementacji ogranicza koszty, zwiększa zadowolenie pracowników, systematyzuje i archiwizuje wiedzę korporacji. Pozwala także na skuteczniejszą komunikację B2B i dotarcie nie tylko do klientów, ale także biznesowych partnerów.

Lokalizacja

Konferencja odbędzie się w Hotelu Golden Tulip Warsaw Centre – Towarowa 2 – 00-811 – Warsaw – Polska. Znajduje się on w samym sercu Warszawy i w bliskim sąsiedztwie warszawskiej dzielnicy biznesowej. Ponadto, położony jest 15 minut pieszo od stacji kolejowej Warszawa Centralna i 20 minut taksówką od międzynarodowego lotniska im. Frederyka Chopina.

Serdecznie zapraszamy na konferencję SocialMediaStandard. Sprawdź sczególy na http://www.internetstandard.pl/socialmediastandard/


Article source: http://pcworld.feedsportal.com/c/34536/f/632104/s/33271880/l/0L0Spcworld0Bpl0Cnews0C3929470CSocial0BEnterprise0Bczyli0Bmedia0Bspoleczno0Bciowe0Bw0Bsluzbie0Bbiznesu0Bhtml/story01.htm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *