Adobe Flash Player: jak uruchomić wtyczkę w systemie Android 4.4 KitKat

Android 4.4 KitKat to najnowsza wersja mobilnego systemu operacyjnego od Google. Użytkownicy, którzy zakupili smartfony Nexus 5 lub zaktualizowali posiadane przez siebie urządzenia odkryli, że w tym wydaniu zielonego robota nie da się dotychczasowym sposobem zainstalować wtyczki Flash Player. Na szczęście jest na to sposób.

<!– –>

Na łamach PC World opisywaliśmy już, w jaki sposób można zainstalować wtyczkę Adobe Flash Player w systemie Google Android mimo braku oficjalnego wsparcia tego rozszerzenia. Użytkownicy muszą sobie radzić w ten sposób, ponieważ oficjalne wsparcie Adobe dla wtyczki Flash Player na Androida skończyło się wraz z wydaniem wersji systemu Google 4.0 Ice Cream Sandwich.

Niektórzy producenci, tacy jak np. HTC, nadal stosują ją w swoich telefonach, a użytkownicy znaleźli sposób jak zainstalować wtyczkę ręcznie także na innych urządzeniach. Niestety, dotychczasowe sposoby nie działają w systemie Android 4.4 KitKat, ale już pojawił się sposób na obejście tego problemu.Flash PlayerUruchomienie Flasha w Androidzie 4.4 KitKat wymaga zainstalowania ze sklepu Google Play przeglądarki Dolphin Browser oraz dodatku Dolphin JetPack, a także specjalnie zmodyfikowanego pliku instalacyjnego wtyczki Adobe z pliku .apk. W tym celu trzeba usunąć z urządzenia poprzednią wersję wtyczki Flash oraz umożliwić instalację aplikacji z nieznanych źródeł w opcjach.

Na koniec wystarczy uruchomić przeglądarkę Dolphin i włączyć obsługę wtyczki w ustawieniach. Pełna instrukcja instalacji w języku angielskim znajduje się na forum XDA Developers.


Article source: http://pcworld.feedsportal.com/c/34536/f/632104/s/343fd5e6/l/0L0Spcworld0Bpl0Cnews0C3934570CAdobe0BFlash0BPlayer0Bjak0Buruchomic0Bwtyczke0Bw0Bsystemie0BAndroid0B40B40BKitKat0Bhtml/story01.htm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *