Jak skutecznie optymalizować strony internetowe

Aplikacja jest całkowicie darmowa i bardzo prosta w obsłudze. Wystarczy wejść na stronę seokitten.com i wpisać adres strony internetowej, którą chcemy przeanalizować. Po kilku sekundach otrzymamy ogólny wynik w skali pięciostopniowej, określający jakość strony, poprawność kodu, a także stopień jej przyjazności dla Google i portali społecznościowych. Równie istotne są zwięzłe wskazówki dotyczące możliwości naprawienia błędów i podniesienia pozycji strony w wynikach wyszukiwania.

Szczegółowe wyniki analizy strony są dostarczane użytkownikowi aplikacji w kilku punktach: informacje o stronie i jej zawartość, nagłówki HTTP, dodatkowe pliki, backlinki, chmura tagów oraz prędkość ładowania witryny. SEOKitten w przejrzysty sposób podsuwa propozycje naprawy błędów oraz podpowiedzi dotyczące funkcjonowania strony w mediach społecznościowych. Aplikacja nie tylko podaje informacje na temat zawartości stron, czcionek, ramek, nagłówków i słów kluczowych, ale również wykazuje błędy w kodzie. Dane dotyczące prędkości ładowania strony podzielone są na szczegółowe informacje na temat kompresji plików i optymalizacji obrazków. Wykaz backlinków zawiera dokładne informacje o stronach, z których pochodzą, a także uwzględnia podział na dofollow i nofollow. Do istotnych danych dostarczanych przez SEOKitten należą te związane z mediami społecznościowymi. E-narzędzie informuje o ilości like’ów, udostępnień i komentarzy na Facebooku, a także o popularności strony na Google+, Twitterze i Pintereście.

Co wyróżnia SEOKitten spośród innych aplikacji adresowanych do SEO-wców i webmasterów? Przede wszystkim jej przejrzystość, funkcjonalność i szybkość. Dane są kierowane do użytkownika w sposób niezwykle czytelny, a propozycje rozwiązań problemów mogą być zrozumiałe nawet dla laików. Równie ważny jest fakt, że SEOKitten analizuje zawartość stron internetowych w podobny sposób, w jaki robią to roboty popularnych wyszukiwarek. Dzięki aplikacji można skutecznie zoptymalizować stronę pod kątem najnowszych wytycznych Google’a, co pozwoli webmasterom, pozycjonerom i specjalistom od e-marketingu na skuteczność i elastyczność. Tak więc SEOKitten to aplikacja łącząca funkcje wielu specjalistycznych narzędzi, która jest jednocześnie niezwykle prosta w obsłudze, a jej zastosowanie może być bardzo szerokie.

Article source: http://di.com.pl/news/49290,1,Jak_skutecznie_optymalizowac_strony_internetowe_-_SeoKittencom.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *