Smartwatch OnePlus OneWatch nadchodzi. Żeby go tylko można było kupić…

Producent „pogromcy flagowców”, czyli smartfona OnePlus One, szykuje się prawdopodobnie do wprowadzenia do oferty smartwatcha OneWatch.

<!– –>

OnePlus to startup, który może pochwalić się mocnym wejściem na rynek smartfonów. Pierwszy przygotowany przez niego model OnePlus One został bowiem okrzyknięty pogromcą flagowców. Przyglądając się stosunkowi tego co oferuje do ceny (o połowę niższa od flagowych smartfonów czołowych firm) wydaje się, że nie ma tutaj zbytniej przesady. Problemem jest jednak niestety fakt, że OnePlus to młodziutka firma, która nie może poradzić sobie z logistyką, w związku z czym występują ogromne problemy z dostarczeniem urządzenia czekającym na niego z niecierpliwością konsumentom.

Smartwatch OneWatch

Dzisiaj dowiadujemy się, że OnePlus, podobnie jak czołowi producenci, zamierza wprowadzić do swojej oferty także smartwatch noszący nazwę OneWatch. W Sieci pojawił się szkic tego urządzenia, który pokazuje, że będzie ono wyglądem mocno zbliżone do smartwatcha Moto 360:

Zobacz również:

OnePlus OneWatch

Ponadto wynika z niego, że możemy oczekiwać naprawdę interesującego urządzenia, które wyposażone ma być w ekran OLED chroniony szafirowym szkłem i tytanową ramką. Do sterowania służyło będzie znajdujące się jak w tradycyjnym zegarku kwarcowym pokrętło z boku koperty, natomiast w wykonanym ze skóry pasku umieszczona ma być zakrzywiona bateria ładowana bezprzewodowo przy wykorzystaniu technologii Qi.

Co więcej, serwis BGR India udostępnił zdjęcie zdające się potwierdzać, że OneWatch ma już swoją stronę:

OnePlus OneWatch

To zaś może oznaczać, że trafi on na rynek szybciej niż wspomniany Moto 360. Miejmy tylko nadzieję, że w ilości większej niż kilkadziesiąt sztuk…


Article source: http://www.pcworld.pl/news/398048/Smartwatch.OnePlus.OneWatch.nadchodzi.Zeby.go.tylko.mozna.bylo.kupic.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *