Samsung: Xpressowe drukarki

Według Samsunga klientom z małych przedsiębiorstw zależy przede wszystkim na dobrej jakości druku przy niskich kosztach. Ponieważ drobny biznes zwykle nie zatrudnia informatyków, chce sprzętu łatwego w instalacji i obsłudze. Istotne są również funkcje związane z urządzeniami mobilnymi.

Maszyny wielofunkcyjne Xpress C430 i C480 mają procesory o częstotliwości taktowania odpowiednio 400 MHz i 800 MHz, dzięki czemu mogą drukować 18 stron na minutę w czerni oraz 4 strony na minutę w kolorze. Rozdzielczość druku sięga 2400 x 600 dpi. Technologia renderingu pozwala na wyostrzenie tekstu i zwiększenie przejrzystości obrazu.

Udostępniane przez producenta oprogramowanie – Instalator Samsung Printer Software – podłączy drukarkę bezprzewodowo poprzez Wi-Fi Direct. Maszyny wyposażono w funkcję skanowania do e-maila i obsługę wydruku z urządzeń przenośnych za pośrednictwem NFC. Można drukować, skanować i faksować, w tym także zachować skanowane dokumenty bezpośrednio w telefonie. Urządzenia mają opcje eko. Są opcje zarządzania drukiem. Użytkownicy mogą zmieniać ustawienia druku dla poszczególnych dokumentów, np. przez usunięcie pogrubienia tekstu lub drukowanie wyłącznie tekstu w dokumentach, zawierających też ilustracje. Dzięki temu, przy ograniczeniu zużycia tonera do 20 proc., możliwe jest osiągnięcie oszczędności w dłuższym terminie. Samsung twierdzi, że można zaoszczędzić 10 – 30 proc. całkowitych kosztów druku.

Ceny: C430 – 599 zł, C480W – 949 zł, C480FW – 1149 zł.

Article source: http://www.crn.pl/news/sprzet/drukarki/2015/07/samsung-xpressowe-drukarki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *