Sharp: zmiany w ofercie urządzeń A3

Nowa seria będzie nosić oznaczenie MX. Unifikacja ma ułatwić sprzedaż, wdrożenia, użytkowanie i serwis urządzeń, dzięki wspólnej konstrukcji i interfejsowi użytkownika. Seria MX obejmie 13 maszyn, które cechuje szybkość drukowania od 30 do 60 str./min. Dostępne będą dwa typy modeli: podstawowe oraz zaawansowane.

W standardzie pojawi się wydruk podążający (bez potrzeby inwestycji w serwer). Wśród opcji ułatwiających pracę jest dostęp do chmury za pomocą pojedynczego logowania, łączność z urządzeniami mobilnymi przez Wi-Fi oraz OCR, pozwalający na skanowanie do  przeszukiwalnego pliku PDF oraz do plików pakietu Office. W nowej serii będzie także funkcja bezpośredniego drukowania plików MS Office (Office Direct Print). Interfejs użytkownika zawiera tryb Easy Mode, pozwalający na przeciąganie i upuszczanie ikon, oraz szybką pomoc, dostępną na ekranie dotykowym urządzenia. Według producenta skrócony został czas nagrzewania drukarki.

Maszyny zostaną wyposażone w czujnik ruchu, który pozwoli wykryć zbliżającego się użytkownika. Funkcja automatycznego wysunięcia tonera zapobiegnie wymianie pojemników, które wciąż zawierają toner.

Urządzenia z serii MX pojawią się na rynku w I kw. 2016 r. Ceny nie zostały jeszcze ustalone.

Article source: http://www.crn.pl/news/sprzet/drukarki/2015/10/sharp-zmiany-w-ofercie-urzadzen-a3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *