Watch Dogs 2 z wsparciem DirectX 12 i optymalizacją dla kart Radeon

Gra Watch Dogs 2 zostanie zoptymalizowana pod kątem kart Radeon – chwali się firma AMD.

<!– –>

Podczas Game Developers Conference firma AMD podzieliła się dwoma interesującymi informacjami na temat gry Watch Dogs 2. Pierwsza jest taka, że gra będzie wspierała DirectX 12, natomiast z drugiej wynika, że zostanie ona zoptymalizowana do pracy z kartami graficznymi z rodziny Radeon. Dla przypomnienia warto tutaj od razu dodać, że w przypadku Watch Dogs mieliśmy do czynienia ze współpracą Ubisoftu z Nvidią, a więc optymalizacją pod kątem kart GeForce.

Watch Dogs 2 – kilka słów

Ubisoft poinformował o zamiarze przygotowania Watch Dogs 2 wraz z ujawnionym w lutym raportem finansowym. Niestety obecnie nie wiemy, kiedy gra trafi na półki sklepowe. Miejmy jednak nadzieję, że Ubisoft „wyrobi się” jeszcze w 2016 roku.

Zobacz również:

Oczekuje się, że Watch Dogs 2 zostanie udostępniony w wersjach dla PlayStation 4, Xbox One i PC. Pojawiły się też spekulacje, że tym razem akcja gry będzie rozgrywała się w San Francisco.

Article source: http://www.pcworld.pl/news/404908/Watch.Dogs.2.z.wsparciem.DirectX.12.i.optymalizacj.dla.kart.Radeon.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *