Zdrowieton.js

Zdrowieton to jednodniowy hackaton JavaScriptowy, podczas którego setka programistów pod czujnym okiem doświadczonych mentorów będzie tworzyć rozwiązania technologiczne wspierające walkę z chorobami cywilizacyjnymi i pokrewnymi.

Stań do walki o dobro społeczeństwa

Jeśli znasz JavaScript, masz pomysł jak rozwiązać dowolne zagadnienie związane z tematem przewodnim, chcesz sprawdzić swoje umiejętności w nietypowych warunkach, lubisz poznawać nowych ludzi, pracować w zespole lub chcesz nauczyć się nowych rzeczy, to nie wahaj się i zarejestruj na wydarzenie. Nie szkodzi jeśli nie masz pomysłu lub zespołu – na miejscu będziesz mieć szansę dołączyć do jednego z uformowanych teamów i wesprzeć zaproponowaną przez innego uczestnika ideę.

W czasie Zdrowietonu zapewnimy sporą dawkę wiedzy i intensywnej pracy. Nie obejdzie się też bez smacznych (i zdrowych!) posiłków oraz dodatkowych atrakcji. Pamiętaj, że hackaton jest jednocześnie konkursem. Jest o co walczyć!

Ucz się od najlepszych

O wysoki poziom merytoryczny zadbają mentorzy, wśród których znaleźli się m.in. Małgorzata Barska (GFT Poland), Staś Małolepszy (Mozilla), Andrzej Mazur (Enclave Games, Gamedev.js), Gabor Wnuk (Grupa Wirtualna Polska). W konkursie oceniać będą eksperci, w których gronie jest m.in. Łukasz Kowalski (GFT Poland).

Dołącz rejestrując się na stronie http://zdrowieton.pl.

Article source: http://di.com.pl/zdrowietonjs-programisci-staja-do-walki-z-chorobami-cywilizacyjnymi-57013

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *